English 
Foto Dite Kliente Rreth nesh Ndihme Kontakt


ZJARRI NE KRASTE - Banore te ulur ne nje lokal ne fshatin Kraste te Elbasanit, ndersa flaket e nje zjarri qe ka rene prej disa oresh i jane afruar banesave te ketij fshati. Shume zjarre kane rene keto dite ne vendin tone, te favorizuar nga thatesira dhe i nxehti, duke djegur siperfaqe te medha toke dhe duke krijuar probleme te medha per banoret e zonave te prekura nga to.
Kategori: Te Ndryshme
E Enjte, 03 Gusht 2017

Showing page 1 of 1. Records 1 to 1 of 1