English 
Foto Dite Kliente Rreth nesh Ndihme Kontakt


BALLUKU VIZITE NE AEROPORT - Ministrja e Infrastruktures dhe Energjise, Belinda Balluku duke folur per gazetaret, pas nje vizite ne aeroportin e Rinasit. Prej dje policia ka marre ne kontroll perimetrin e brendshem ndersa ushtria perimetrin e jashtem te aeroportit te Rinasit. Keto masa u moren pas grabitjes se disa milione eurove brenda pistes se ketij aeroporti.
Kategori: Qeveri
E Enjte, 11 Prill 2019

Showing page 1 of 1. Records 1 to 1 of 1